KADUS PROFESSIONAL TEXTURE Wosk do stylizacji 100ml

Wysyłka już od 7,99 zł
Promocja -6,80 zł

24,20 zł

31,00 zł

24,20 zł za 100 ml

Kadus Professional

0000010523

4084500932500

7

Opis

Opis

Wosk Kadus Professional Swap It służy do stylizacji włosów. Linia do stylizacji Kadus Professional Texture stylizuje włosy bez ich obciążania.

  • Mocne utrwalenie włosów
  • Wysoki połysk fryzury
  • Wygładzenie i ochrona przed puszeniem
  • Elastyczne wykończenie
  • Stylowa struktura
  • Możliwość tworzenia separacji

Nieklejąca formuła żelu pozwala na szybkie i łatwe wystylizowanie włosów. Utworzona fryzura ma wyraźny kształt i strukturę oraz jest pełna blasku. Żel może być stosowany na sucho lub na mokro. Dodatkowo łatwo zmywa się z włosów.

Sposób użycia: Niewielką ilość produktu rozprowadzić między palcami i nałożyć na suche lub wilgotne włosy. Stylizować wedle uznania. Pozostawić do naturalnego wyschnięcia.

Rezultat: Mocno utrwalona, zdefiniowana, błyszcząca fryzura.

Polecamy stosowanie pozostałych produktów do stylizacji Kadus Professional w celu uzupełnienia codziennej stylizacji włosów.

Kadus Professional to marka z ponad stuletnią historią, która jest obecnie częścią grupy Wella. Lata doświadczeń i badań nad składnikami produktów zaowocowały szeroką gamą kosmetyków profesjonalnych do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów oraz do trwałej ondulacji. Kadus Professional jest jednym z największych światowych dostawców produktów do salonów fryzjerskich.

Dane

Dane

Dla kogo?Unisex
Rodzaj produktuWoski
Pojemnośćdo 100 ml
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
DziałanieStylizujące, Modelujące
WykończenieBłyszczące
Stopień utrwaleniaMocny
SeriaTexture
Oferty specjalnePromocja

Produkty powiązane