CHI STYLING Volume Booster Liquid Bodyfyingglaze Żel dodający objętości 250ml

Wysyłka już od 7,99 zł

38,99 zł

15,60 zł za 100 ml

CHI

0000001602

633911630624

36

Opis

Opis

Żel modelujący do każdego typu włosów, zwłaszcza cienkich i pozbawionych objętości. Przeznaczony do stosowania wedle indywidualnych potrzeb w trakcie stylizowania włosów, szczególnie podczas termicznej stylizacji włosów.

  •         Zdecydowanie zwiększa objętość włosów
  •         Gwarantuje trwałość fryzury
  •         Nadaje połysk i blask
  •         Chroni przed szkodliwymi czynnikami termicznymi

Zawiera ceramidy działające ochronnie na zewnętrzne warstwy włosa zapobiegając ich niszczeniu, zwłaszcza podczas ekspozycji na wysoką temperaturę. Dodatkowo naturalny jedwab zapewnia wygładzenie i połysk włosów.

Sposób użycia: Po umyciu i osuszeniu włosów ręcznikiem rozprowadzić równomiernie przy pomocy dłoni. Następnie można kontynuować stylizowanie.

Rezultat: Pełna połysku i objętości trwała fryzura.

Zaleca się stosowanie żelu modelującego razem z innymi produktami z serii CHI Thermal Styling, co pozwala uzyskać profesjonalny ochronę podczas termicznej stylizacji włosów.

Farouk Systems to koncern, do którego należą dwie marki znane w Polsce – Farouk CHI i BioSilk. Nazwa marki pochodzi od imienia założyciela, fryzjera Farouk’a Shami. Firma jest liderem w zakresie wykorzystywania nanotechnologii w procesie produkcyjnym. CHI to profesjonalne produkty do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów oraz narzędzia do stylizacji. CHI to skrót od Cationic Hydration Interlink – jest to innowacyjna technologia użyta w narzędziach do stylizacji włosów CHI, dzięki której powłoki ceramiczne wydzielają jony nadające włosom miękkość i gładkość.

Dane

Dane

Dla kogo?Unisex
Rodzaj produktuŻele
Pojemność201 - 300 ml
Rodzaj włosówKażdy rodzaj, Cienkie i delikatne
DziałanieModelujące, Stylizujące, Zwiększające objętość
WykończenieBłyszczące
Stopień utrwaleniaŚredni
SeriaVolume Booster

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: