INDOLA INNOVA TEXTURE Mouldinggel Bardzo mocny żel do stylizacji 150ml

Wysyłka już od 7,99 zł

29,99 zł

19,99 zł za 100 ml

Indola

0000057171

4045787387551

10

Opis

Opis

Żel do stylizacji Indola służy do stylizacji każdego rodzaju i długości włosów. Ma bardzo mocną, nie klejącą się formułę. Formuła Indola jest także odporna na wodę.

  • Ekstremalne utrwalenie włosów
  • Naturalny wygląd bez lepkiej warstwy
  • Lśniące wykończenie fryzury
  • Wodoodporna formuła
  • Łatwe zmycie przy użyciu szamponu

Zawiera polimery stylizujące, które naturalnie utrwalają fryzurę bez pozostawiania na nich widocznych śladów. D-Panthenol utrzymuje właściwy poziom nawilżenia włosów i pogrubia pasma nadając fryzurze większą objętość.

Sposób użycia: Żel aplikować na wilgotne lub suche włosy. Stylizować wedle uznania. Żel jest elastyczny zanim zaschnie, dzięki czemu można uformować pożądaną fryzurę.

Rezultat: Ekstremalnie utrwalona, wyrazista, lśniąca fryzura.

Rekomendujemy skorzystanie z oferty pozostałych produktów do stylizacji Indola, które ułatwią codzienne układanie włosów.

Indola to wyróżniająca się indywidualizmem i innowacyjnością marka produktów do pielęgnacji i koloryzacji włosów. Indola jest znana na rynku fryzjerskim z chęci inspirowania stylistów fryzur i pobudzania ich kreatywności. Daje odwagę do eksperymentowania w swojej pracy. Marka to także świetny partner biznesowy ze względu na bogatą ofertę doradczo-szkoleniową dedykowaną salonom fryzjerskim.

Dane

Dane

Dla kogo?Unisex
Rodzaj produktuŻele
Pojemność101 - 200 ml
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
DziałanieModelujące, Stylizujące
WykończenieNaturalne
Stopień utrwaleniaBardzo mocny
SeriaInnova

Produkty powiązane