KADUS PROFESSIONAL TEXTURE Włóknistaguma do stylizacji 75ml

Wysyłka już od 7,99 zł
Wyprzedaż

21,89 zł

33,59 zł

29,19 zł za 100 ml

Kadus Professional

0000008621

4084500931763

18

Opis

Opis

Włóknista guma Kadus Professional Fiber It służy do stylizacji włosów. Linia do stylizacji Kadus Professional Texture stylizuje włosy bez ich obciążania.

  • Mocne utrwalenie fryzury
  • Wyraźna i zdefiniowana struktura włosów
  • Możliwe podkreślenie wybranych pasm
  • Efekt utrwalenia zależy od ilości zastosowanego produktu
  • Dodatkowo nawilża włosy

Plastyczna konsystencja gumy pozwala na szybkie i łatwe ukształtowanie fryzury o wyraźnym kształcie i gładkim wykończeniu. Dodatkowo umożliwia remodelowanie fryzury w ciągu dnia. Guma może być stosowana na sucho i na mokro. Łatwo zmywa się z włosów.

Sposób użycia: Niewielką ilość produktu rozprowadzić między palcami i nałożyć na suche lub wilgotne włosy. Stylizować wedle uznania. Wysuszyć, aby uzyskać jeszcze większy efekt wygładzenia włosów.

Rezultat: Mocno utrwalona, zdefiniowana, gładka fryzura.

Polecamy stosowanie pozostałych produktów do stylizacji Kadus Professional w celu uzupełnienia codziennej stylizacji włosów.

Kadus Professional to marka z ponad stuletnią historią, która jest obecnie częścią grupy Wella. Lata doświadczeń i badań nad składnikami produktów zaowocowały szeroką gamą kosmetyków profesjonalnych do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów oraz do trwałej ondulacji. Kadus Professional jest jednym z największych światowych dostawców produktów do salonów fryzjerskich.

Dane

Dane

Dla kogo?Unisex
Rodzaj produktuGumy
Pojemnośćdo 100 ml
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
DziałanieModelujące, Stylizujące
WykończenieMatowe
Stopień utrwaleniaMocny
SeriaTexture
Oferty specjalneWyprzedaż

Produkty powiązane