KADUS PROFESSIONAL TEXTURE Wosk w żelu do stylizacji 100ml

Wysyłka już od 7,99 zł
Wyprzedaż

20,50 zł

31,00 zł

20,50 zł za 100 ml

Kadus Professional

0000050651

4084500932067

9

Opis

Opis

Wosk w żelu Kadus Professional Adapt It służy do stylizacji włosów. Linia do stylizacji Kadus Professional Texture stylizuje włosy bez ich obciążania.

  • Delikatne utrwalenie włosów
  • Właściwości wosku i żelu
  • Łatwa i przyjemna aplikacja
  • Plastyczna, żelowa konsystencja
  • Umożliwia tworzenie kreatywnych fryzur

Dzięki formule 2w1 kosmetyk łączy właściwości wosku i żelu. Utworzona fryzura pozostaje elastyczna i może być remodelowana po kilku godzinach. Produkt jest polecany do codziennej stylizacji włosów na sucho lub na mokro.

Sposób użycia: Niewielką ilość produktu rozprowadzić między palcami i nałożyć na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy. Stylizować wedle uznania. Można stosować także na suche włosy.

Rezultat: Lekko utrwalona, elastyczna, błyszcząca fryzura.

Polecamy stosowanie pozostałych produktów do stylizacji Kadus Professional w celu uzupełnienia codziennej stylizacji włosów.

Kadus Professional to marka z ponad stuletnią historią, która jest obecnie częścią grupy Wella. Lata doświadczeń i badań nad składnikami produktów zaowocowały szeroką gamą kosmetyków profesjonalnych do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów oraz do trwałej ondulacji. Kadus Professional jest jednym z największych światowych dostawców produktów do salonów fryzjerskich.

Dane

Dane

Dla kogo?Unisex
Rodzaj produktuŻele, Woski
Pojemnośćdo 100 ml
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
DziałanieStylizujące, Modelujące
WykończenieNaturalne
Stopień utrwaleniaNaturalny
SeriaTexture
Oferty specjalneWyprzedaż

Produkty powiązane