INDOLA INNOVA FINISHgel Spray Żel w sprayu do stylizacji włosów 300ml

Wysyłka już od 7,99 zł

35,99 zł

12,00 zł za 100 ml

Indola

0000057164

4045787388299

224

Opis

Opis

Żel w sprayu Indola służy do stylizacji każdego rodzaju włosów. Dzięki niemu stworzysz fryzurę, która przetrwa cały dzień. Żel ma lekką formułę, nie obciąża włosów.

  • Zapewnia mocne utrwalenie
  • Ma szybkoschnącą formułę
  • Nabłyszcza i zwiększa objętość
  • Nadaje fryzurze kształt

Zawiera formułę Pixel Technology, która jest wzbogacona o składniki chroniące przed promieniami UV. Dzięki temu włosy odzyskują dobrą kondycję i naturalny blask.

Sposób użycia: Żel stosować na suche włosy, jeśli chcemy osiągnąć wyraźną teksturę i kształt lub na wilgotne, jeśli chcemy uzyskać większą objętość i utrwalenie podczas suszenia.

Rezultat: Trwała, wyrazista, pełna blasku fryzura o zwiększonej objętości.

Rekomendujemy jednoczesne stosowanie wszystkich produktów z linii Innova dostosowanych do potrzeb włosów w celu uzupełnienia pielęgnacji.

Indola to wyróżniająca się indywidualizmem i innowacyjnością marka produktów do pielęgnacji i koloryzacji włosów. Indola jest znana na rynku fryzjerskim z chęci inspirowania stylistów fryzur i pobudzania ich kreatywności. Daje odwagę do eksperymentowania w swojej pracy. Marka to także świetny partner biznesowy ze względu na bogatą ofertę doradczo-szkoleniową dedykowaną salonom fryzjerskim.

Dane

Dane

Dla kogo?Unisex
Rodzaj produktuŻele
Pojemność201 - 300 ml
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
DziałanieUtrwalające
WykończenieNaturalne
Stopień utrwaleniaMocny
SeriaInnova

Produkty powiązane