SEMILAC ALL IN MY HANDS Lakier hybrydowy UV do paznokci 7ml

Wysyłka już od 7,99 zł

Semilac

0000061081

00020404

0

Opis

Description

Semilac All In My Hands to 3 lakiery hybrydowe w stonowanych, pastelowych odcieniach. Część dochodu ze sprzedaży tej linii Semilac zostanie przekazana na rzecz rozwoju przyszłych kosmetyczek – warsztaty edukacyjne i granty finansowe.

  • Jasne, pastelowe odcienie
  • Dobrze kryjąca formuła
  • Wysoka trwałość manicure
  • Szybka aplikacja i usunięcie
  • Możliwość tworzenia wielu kompozycji kolorystycznych

Manicure hybrydowy jest polecany wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przeciwwskazaniami do jego wykonania są wszelkie zmiany chorobowe płytek paznokciowych. Lakier hybrydowy wymaga utrwalenia w lampie UV. Dzięki temu staje się mocny i odporny na ścieranie, a efekt długo utrzymuje się na paznokciach.

Sposób użycia: Lakier należy stosować na utwardzoną w lampie UV bazę Semilac. Nałożyć dwie, cienkie warstwy lakieru. Każdą z nich utwardzić w lampie. Na koniec zastosować top nawierzchniowy Semilac.

Rezultat: Trwały, profesjonalny, elegancki manicure.

Polska marka Semilac sygnowana przez firmę Diamond Cosmetics jest producentem profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji i stylizacji paznokci. Oferowane produkty zapewniają bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegów kosmetycznych i poprawiają ogólną kondycję paznokci jednocześnie je upiększając.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuLakiery hybrydowe
Pojemnośćdo 10 ml

Opinie

Napisz opinię

SEMILAC ALL IN MY HANDS Lakier hybrydowy UV do paznokci 7ml

SEMILAC ALL IN MY HANDS Lakier hybrydowy UV do paznokci 7ml

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: