GOLDEN ROSE Prodigygel Duo Zestaw: baza kolorystyczna oraz żelowy utwardzacz lakieru 2x10,7ml

Wysyłka już od 7,99 zł

Golden Rose

0000050946

00012522

581

Opis

Description

Kosmetyki Golden Rose od kilkunastu lat pomagają Polkom uzyskać upragniony wygląd, podkreślać naturalne atuty ich urody, zmieniać styl i podążać za trendami. Chcąc pozyskać zaufanie konsumentek firma wyznaczyła sobie zasadniczy cel, który przyświeca jej do dziś: innowacyjność i wysoka jakość produktów za przystępną cenę. Seria Prodigy pozwala uzyskać efekt żelowych i błyszczących paznokci niczym z salonu kosmetycznego bez konieczności używania lamp UV oraz dodatkowych utwardzaczy.

Prodigy Gel Duo to produkt, który daje efekt żelowych i błyszczących paznokci niczym z salonu kosmetycznego. Wyróżnia się prostą aplikacją, dzięki której można bardzo szybko stworzyć profesjonalnie wyglądający manicure. Produkt utrzymuje się na paznokciach aż do 7 dni, a jego usuwanie jest bardzo łatwe i nie wymaga użycia acetonu. Aby otrzymać efekt żelowych paznokci nie trzeba stosować lampy UV oraz dodatkowych utwardzaczy. W opakowaniu znajduje się baza kolorystyczna oraz żelowy utwardzacz lakieru. Bogata paleta kolorów sprawi, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

  • Efekt żelowych i błyszczących paznokci
  • Dobrze się rozprowadza
  • Efekt jak po wyjściu z salonu kosmetycznego
  • Profesjonalny manicure
  • Produkt utrzymuje się na paznokciach aż 7 dni
  • Łatwo się usuwa
  • Bez konieczności używania lampy UV i utwardzaczy
  • Zestaw składa się z bazy oraz żelowego utwardzacza

Nitroceluloza tworzy warstwę lakieru, a octan etylu i octan butylu umożliwiają rozprowadzenie lakieru na paznokciu, po nałożeniu lakieru odparowują.

Sposób użycia: Nałożyć dwie warstwy bazy i pozostawić do wyschnięcia przez ok. 2 minuty. Nałożyć jedną warstwę żelu i pozwolić wyschnąć paznokciom w naturalnym świetle.

Rezultat: Efekt żelowych i błyszczących paznokci niczym z salonu kosmetycznego.

W celu osiągnięcia najlepszych efektów, ze względu na zbliżony skład i właściwości, zaleca się stosowanie produktów z innymi produktami marki Golden Rose.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuLakiery
Pojemność21 - 30 ml

Opinie

Napisz opinię

GOLDEN ROSE Prodigygel Duo Zestaw: baza kolorystyczna oraz żelowy utwardzacz lakieru 2x10,7ml

GOLDEN ROSE Prodigygel Duo Zestaw: baza kolorystyczna oraz żelowy utwardzacz lakieru 2x10,7ml

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: