PEGGY SAGE Hybrydowy lakier do paznokci 15ml

Wysyłka już od 7,99 zł

56,88 zł

Peggy Sage

0000051532

00014274

999

Opis

Description

Lakier hybrydowy polecany do stosowania w profesjonalnym manicure lub pedicure. Trwała formuła lakieru zapewni możliwość dłuższego cieszenia się perfekcyjnie wystylizowanymi paznokciami. Łatwa aplikacja i usuwanie są bezpieczne nawet dla kruchej i delikatnej płytki.

  •          Łatwe i szybkie nakładanie
  •          Trwałość lakieru ponad 2 tygodnie
  •          Szeroki wybór kolorów
  •          Błyskawiczne usuwanie lakieru

Manicure hybrydowy wyróżnia się trwałą, odporną na ścieranie formułą. Wysoka wytrzymałość chroni przed odpryskiwaniem i uszkodzeniami mechanicznymi, co sprawia, że manicure wygląda tak samo przez cały okres noszenia go na paznokciach. Dzięki temu jest jednym z najpopularniejszych zabiegów stylizacyjnych od kilku ostatnich sezonów.

Sposób użycia: Przed aplikacją lakieru należy oczyścić, opiłować i odtłuścić oraz odsunąć skórki. Następnie nałożyć bazę, potem 2 warstwy lakieru i top. Każdą warstwę utrwalać w lampie UV.

Efekt: Trwały, odporny, lśniący i profesjonalny manicure lub pedicure.

Polecamy wypróbowanie pozostałych produktów z oferty Peggy Sage, które uzupełnią domową lub profesjonalną pielęgnację.

Peggy Sage to istniejąca na rynku kosmetycznym od ponad 90 lat francuska marka znana głównie z produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Wyznacza ona trendy i podąża za innowacyjnymi rozwiązaniami. Filozofia marki opiera się na dostarczaniu szerokiego wachlarza kolorów i tekstur, które pozwalają na rozbudzanie kreatywności i spełniają oczekiwania każdego klienta. W ofercie firmy znajdują się także kosmetyki do pielęgnacji skóry i makijażu.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuLakiery hybrydowe
Pojemność11 - 20 ml

Opinie

Napisz opinię

PEGGY SAGE Hybrydowy lakier do paznokci 15ml

PEGGY SAGE Hybrydowy lakier do paznokci 15ml

Produkty powiązane