PEGGY SAGE Hybrydowy lakier do paznokci 15ml

Wysyłka już od 7,99 zł

56,88 zł

379,20 zł za 100 ml

Peggy Sage

0000051532

00014274

999

Opis

Description

Lakier hybrydowy polecany do stosowania w profesjonalnym manicure lub pedicure. Trwała formuła lakieru zapewni możliwość dłuższego cieszenia się perfekcyjnie wystylizowanymi paznokciami. Łatwa aplikacja i usuwanie są bezpieczne nawet dla kruchej i delikatnej płytki.

  •          Łatwe i szybkie nakładanie
  •          Trwałość lakieru ponad 2 tygodnie
  •          Szeroki wybór kolorów
  •          Błyskawiczne usuwanie lakieru

Manicure hybrydowy wyróżnia się trwałą, odporną na ścieranie formułą. Wysoka wytrzymałość chroni przed odpryskiwaniem i uszkodzeniami mechanicznymi, co sprawia, że manicure wygląda tak samo przez cały okres noszenia go na paznokciach. Dzięki temu jest jednym z najpopularniejszych zabiegów stylizacyjnych od kilku ostatnich sezonów.

Sposób użycia: Przed aplikacją lakieru należy oczyścić, opiłować i odtłuścić oraz odsunąć skórki. Następnie nałożyć bazę, potem 2 warstwy lakieru i top. Każdą warstwę utrwalać w lampie UV.

Efekt: Trwały, odporny, lśniący i profesjonalny manicure lub pedicure.

Polecamy wypróbowanie pozostałych produktów z oferty Peggy Sage, które uzupełnią domową lub profesjonalną pielęgnację.

Peggy Sage to istniejąca na rynku kosmetycznym od ponad 90 lat francuska marka znana głównie z produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Wyznacza ona trendy i podąża za innowacyjnymi rozwiązaniami. Filozofia marki opiera się na dostarczaniu szerokiego wachlarza kolorów i tekstur, które pozwalają na rozbudzanie kreatywności i spełniają oczekiwania każdego klienta. W ofercie firmy znajdują się także kosmetyki do pielęgnacji skóry i makijażu.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuLakiery hybrydowe
Pojemność11 - 20 ml

Opinie

Napisz opinię

PEGGY SAGE Hybrydowy lakier do paznokci 15ml

PEGGY SAGE Hybrydowy lakier do paznokci 15ml