PEGGY SAGE 1-Coat Lakier do paznokci 11ml

Wysyłka już od 7,99 zł

18,62 zł

169,27 zł za 100 ml

Peggy Sage

0000051535

00014243

999

Opis

Description

Lakier polecany do stosowania w manicure lub pedicure wykonywanym w domu lub salonie kosmetycznym. Testowany alergologicznie, zapewnia minimalne ryzyko wystąpienia podrażnień.

  • Wiele odcieni do wyboru
  • Szybkoschnąca formuła
  • Trwałość lakieru do 4-6 dni
  • Elegancki, lśniący efekt

Dzięki odpowiednio płynnej formule lakier jest łatwy w aplikacji na paznokcie. Można go bardzo szybko i precyzyjnie rozprowadzić na płytce. Dodatkowo szybkoschnąca formuła skraca czas zabiegu – lakier wysycha w 50 s na zewnątrz, a 2 min 15 s w wewnętrznym pomieszczeniu.

Sposób użycia: Płytkę należy dokładnie oczyścić przed aplikacją lakieru. Pozostawić do wyschnięcia na kilka minut. W celu utrwalenia zastosować top, spray lub krople wysuszające.

Efekt: Pełny blasku, trwały i profesjonalny manicure lub pedicure.

Polecamy wypróbowanie pozostałych produktów z oferty Peggy Sage, które uzupełnią domową lub profesjonalną pielęgnację.

Peggy Sage to istniejąca na rynku kosmetycznym od ponad 90 lat francuska marka znana głównie z produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Wyznacza ona trendy i podąża za innowacyjnymi rozwiązaniami. Filozofia marki opiera się na dostarczaniu szerokiego wachlarza kolorów i tekstur, które pozwalają na rozbudzanie kreatywności i spełniają oczekiwania każdego klienta. W ofercie firmy znajdują się także kosmetyki do pielęgnacji skóry i makijażu.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuLakiery
Pojemność11 - 20 ml

Opinie

Napisz opinię

PEGGY SAGE 1-Coat Lakier do paznokci 11ml

PEGGY SAGE 1-Coat Lakier do paznokci 11ml

Produkty powiązane