LUSSONI Dwustronna polerka do paznokci łódka 100/180 25szt.

Wysyłka już od 7,99 zł

86,00 zł

LUSSONI

0000062342

5903018915319

19

Opis

Description

Pilniki do paznokci Lussoni mają klasyczne, uniwersalne kształty i gradacje. Są odpowiednie zarówno do użytku profesjonalnego w salonie kosmetycznym, jak i do domowej stylizacji paznokci. Dzięki wykonaniu z trwałych materiałów długo zachowują swoje właściwości.

Zalety:

  • Ma wygodny, wielofunkcyjny kształt łódki
  • Jest lekka i poręczna w użytku
  • Sprawnie niweluje wszelkie nierówności
  • Bezpieczne matowi płytkę
  • Przygotowuje paznokcie do dalszych zabiegów

W środku polerki znajduje się gąbka, która nadaje jej elastyczność i minimalizuje nacisk na płytkę paznokcia podczas polerowania. Dzięki temu możesz bezpiecznie matowić i wygładzać płytkę bez ryzyka uszkodzenia jej powierzchni.

Jak używać:

Podczas wygładzania płytki zwróć uwagę na równomierne rozłożenie nacisku polerki na płytkę paznokcia. Czas matowienia paznokci nie powinien być długi, istotne jest jednak dokładne opracowanie całej płytki.

Lussoni to marka profesjonalnych akcesoriów do makijażu, włosów i paznokci opracowanych i zaprojektowanych we współpracy ze stylistami, wizażystami i fryzjerami. To produkty doskonałej jakości, które odpowiadają na potrzeby profesjonalistów oraz każdego, kto oczekuje rezultatów na najwyższym poziomie. Kolekcja Lussoni składa się funkcjonalnych akcesoriów o klasycznym, ponadczasowym designie, wykonanych z najwyższej jakości surowców. 

Dane

Dane

Dla kogo?Unisex
Rodzaj produktuPilniki
Pojemnośćod 20 szt.

Opinie

Napisz opinię

LUSSONI Dwustronna polerka do paznokci łódka 100/180 25szt.

LUSSONI Dwustronna polerka do paznokci łódka 100/180 25szt.

Produkty powiązane