OLAPLEX Traveling Stylist Kit Zestaw do profesjonalnej regeneracji włosów No.1 100ml + 2x No.2 100ml

Wysyłka już od 7,99 zł

385,99 zł

128,66 zł za 100 ml

Olaplex

0000025698

896364002374

236

Opis

Description

Dzięki Ola­plex można mini­mal­nie lub rady­kal­nie zmie­nić kolor wło­sów bez znisz­cze­nia ich struk­tury. Doda­jąc Ola­plex do farby uzy­skamy lśniące i gład­kie włosy. Zabieg ma też za zada­nie wyrów­nać pracę pre­pa­ra­tów kolo­ry­zu­ją­cych. Można zasto­so­wać go w trak­cie kolo­ry­za­cji, także przy flam­boy­age i ombre, zabiegu kera­ty­no­wym, trwa­łym pro­sto­wa­niu, ale rów­nie dobrze jako odrębny zabieg pie­lę­gna­cyjno – rege­ne­ru­jący. Polecany do każdego rodzaju włosów.

Ist­nieją 3 poziomy zabiegu Ola­plex, zabiegi nr 1 i 2 wyko­nuje się w salo­nach fry­zjerskich, a zabieg nr 3 sto­suje się w domu.
Blond multiplier może być stosowany do zabiegu koloryzacji, rozjaśniania, prostowania keratynowego, a także jako oddzielna rekonstrukcja.
Drugi etap zapewnia siłę, strukturę i integralność włosów.
Część trzecia  przeznaczona dla klientów do wykonania rekonstrukcji w domu. Umożliwia regenerację i utrzymanie zdrowych i silnych włosów między zabiegami, gdyż kontynuuje utrzymanie wiązań we włosach.

  • Przywraca włosom naturalną strukturę
  • Odbudowuje zerwaną strukturę włosa
  • Zabieg permanentny
  • Włosy stają się lśniące i gładkie
  • Wyrównuje pracę preparatów koloryzujących
  • Kolor dłużej się utrzymuje
  • Perfekcyjny zabieg pielęgnacyjno – regenerujący

Olaplex zawiera opa­ten­to­wany, cza­ro­dziej­ski skład­nik (Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate), który na rynku fry­zjerskim nie ma żad­nego odpo­wied­nika. Pro­dukt nie zawiera sili­ko­nów, siar­cza­nów, fta­la­nów, DEA, alde­hy­dów, glu­tenu i ni­gdy nie był testo­wany na zwie­rzę­tach.

Sposób użycia: Olaplex no 1 : dodaje się go do dowol­nego pro­duktu do kolo­ry­za­cji wło­sów – farby lub roz­ja­śnia­cza, ale też można zasto­so­wać go tuż po kolo­ry­za­cji.
Olaplex no 2: ma za zada­nie utrwa­lić Mul­ti­pliera, dla­tego nakła­dany jest po jego zmy­ciu na około 5 minut. Olaplex no 3: do stosowania raz w tygodniu.

Rezultat: Włosy stają się gładkie, błyszczące i zregenerowane. Łatwiej się rozczesują, a kolor dłużej się utrzymuje.

Najlepsze efekty osiągniesz stosując Olaplex minimum raz w tygodniu, jeśli myjesz włosy codziennie olaplex nr 3 należy stosować 2-3 razy w tygodniu.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuZestawy
Pojemność201 - 300 ml
Cechy specjalneDo spłukiwania
Rodzaj włosówFarbowane
DziałanieWygładzające
SeriaSALON INTRO KIT

Opinie

Napisz opinię

OLAPLEX Traveling Stylist Kit Zestaw do profesjonalnej regeneracji włosów No.1 100ml + 2x No.2 100ml

OLAPLEX Traveling Stylist Kit Zestaw do profesjonalnej regeneracji włosów No.1 100ml + 2x No.2 100ml

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: