ilū Dwustronny pilnik do paznokci trapez 100/180

Wysyłka już od 7,99 zł

6,00 zł

6,00 zł za 1 st.

TOOLS FOR BEAUTY

0000062355

5903018914763

8

Opis

Opis

Pragniesz mieć zawsze zadbane i kształtne paznokcie? Zaprzyjaźnij się z dwustronnym pilnikiem do paznokci ilū, który umożliwi Ci szybkie i łatwe wymodelowanie płytek. Gradacja 100/180 to jeden z najpopularniejszych typów ziarnistości pilników. Z pewnością doskonale sprawdzi się do codziennej pielęgnacji Twoich paznokci.

Za co go pokochasz?

  • Ma kształt trapezu
  • Jest wygodny, lekki i poręczny
  • Łatwo nadasz nim kształt naturalnym płytkom
  • Bez problemu opiłujesz nim paznokcie przy skórkach
  • Możesz nim wygładzić powierzchnię paznokci utwardzanych

Pilnik ma dwie strony. Ostrzejszej (100) możesz użyć do spiłowania warstwy żelu lub akrylu z paznokci utwardzanych, natomiast drobnoziarnistej (180) do wymodelowania kształtu paznokci naturalnych.

Jak używać pilnika?

Podczas piłowania paznokci pamiętaj, by trzymać pilnik prostopadle do płytki. Dzięki temu zapobiegniesz jej rozdwajaniu się. Staraj się nie używać pilnika na mokre paznokcie – są one wtedy giętkie i trudne do wymodelowania, więc efekt może być daleki od Twoich oczekiwań.

Marka ilū jest owocem pasji do piękna i do nowych trendów. Akcesoria do makijażu, do stylizacji włosów oraz do paznokci zostały wyprodukowane z wegańskich surowców i zaprojektowane z najwyższą troską o wygodę użytkowania i funkcjonalność. Efektem jest kolekcja produktów o znakomitych właściwościach w atrakcyjnej cenie, odpowiadająca na potrzeby każdego użytkownika, który ceni wysoką jakość i niebanalny design.

Dane

Dane

Ilość1 szt.
Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuPilniki
Seriailū

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: