SIBEL Czarna szczotkagumowa

Wysyłka już od 7,99 zł

30,29 zł

30,29 zł za 1 st.

Sibel

0000048639

5412058804694

46

Opis

Opis

Gumowa szczotka do zamiatania idealna do salonu fryzjerskiego, gabinetu kosmetycznego, salonów psiej urody, a także dla domu - jej antystatyczne właściwości sprawiają, że dokładnie zbiera włosy, sierść, kurz, rozsypany proszek i inne, przy czym nie kurzy się przy tym jak z tradycyjnej miotły. Ze względu na swoje właściwości miotła jest optymalnym rozwiązaniem dla alergików i osób wrażliwych na kurz i sierść.

  • Gumowa
  • Antystatyczna
  • Czarna
  • Dokładnie zbiera wszystkie włosy
  • Łatwa do utrzymania w czystości
  • Polecana dla alergików
  • Nie kurzy się

Szczotka jest wykonana z antystatycznego materiału przez co, nie elektryzuje się (włosy i sierść nie przykleją się). Bardzo łatwa do utrzymania w czystości. 

Sposób użycia: W każdej chwili możesz umyć miotłę pod bieżącą wodą. Zmyjesz w ten sposób wszystkie zabrudzenia, a miotła będzie wyglądać, jak nowa. Zanim zaczniesz ponownie zamiatać poczekaj, aż miotła będzie sucha.

Rezultat: Przyrząd ten pomaga utrzymać porządek w salonie fryzjerskim.

Najlepsze efekty osiągniesz stosując szczotkę gumową z innymi akcesoriami marki Sibel.

Profesjonalne akcesoria fryzjerskie stanowią niezbędną podstawę podczas pracy salonu fryzjerskiego. Dzięki nim zabiegi przebiegają sprawnie, bezpiecznie i komfortowo zarówno dla specjalisty, jak i dla klienta. Zapewniają także skuteczność przeprowadzanych zabiegów pielęgnacyjnych i stylizacyjnych. Marka Sibel jest ekspertem w dziedzinie profesjonalnych, wysokiej jakości akcesoriów fryzjerskich.

Dane

Dane

Ilość1 szt.
Dla kogo?Unisex
Rodzaj włosówKażdy rodzaj

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: