GOLDWELL Oxycur Platin Dust-Free Bezpyłowy rozjaśniacz 500g

Wysyłka już od 7,99 zł

59,99 zł

Goldwell

0000000739

4021609013082

1347

Opis

Opis

GOLDWELL OXYCUR PLATIN ROZJAŚNIACZ DUST-FREE 500g.

Wysokiej jakości bezpyłowy proszek do szybkiego rozjaśniania nawet o 7 tonów przy najlepszej z możliwych ochronie włosa. Masę o kremowej konsystencji uzyskuje się po wymieszaniu z Lotonem Topchic .

Uwaga!

Bezwzględnie przestrzegać instrukcji zastosowania. Preparat mieszać wyłącznie z Lotonem Topchic (maksymalnie 9%). Nie przekraczać maksymalnego czasu działania. Nie stosować dodatkowego źródło ciepła. Nie stosować u dzieci.Używać rękawiczek ochronnych. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu preparatu z oczami natychmiast przepłukać je dużą ilością wody. Produkt może powodować reakcje alergiczne. Przed zastosowaniem preparatu wykonać test na paśmie próbnym włosów. Nie stosować preparatu w przypadku uszkodzonej wrażliwej lub podrażnionej skóry głowy. W przypadku wystąpienia podczas zabiegu nieoczekiwanej reakcji natychmiast przerwać zabieg przepłukać dużą ilością wody i umyć włosy szamponem.Nie stosować do rozjaśniania brwi i rzęs. Nie wykonywać zabiegu trwałej ondulacji przed w trakcie i po rozjaśnieniu włosów. Chronić przed dostępem dzieci. Produkt przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Szczelnie zamykać pojemnik z preparatem.

Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Kup więcej płać mniej

Kup więcej płać mniej

Kupuj więcej, płać mniej

Przy wielu produktach dostępnych w naszym sklepie dostępna jest zakładka: „Kupuj więcej, płać mniej”. Takie sformułowanie oznacza, że im więcej sztuk danego towaru kupisz, tym bardziej Ci się to opłaci. Zestawy charakteryzują się bowiem niższymi cenami w porównaniu do przedmiotów kupowanych pojedynczo.

IlośćCenaOszczędzasz
3 58,79 zł do 3,60 zł
6 57,59 zł do 14,40 zł
9 56,39 zł do 32,39 zł
12 55,19 zł do 57,59 zł

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuRozjaśniacze
Pojemność401 - 500 g
Cechy specjalneDo spłukiwania
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
DziałanieRozjaśniające, Dekoloryzujące
SeriaOxycur
Oferty specjalneZniżka ilościowa

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: