INDOLA BLONDE EXPERT Bleaching Powder Rozjaśniacz w proszku 450g

Wysyłka już od 7,99 zł

63,89 zł

Indola

0000057158

4045787375268

30

Opis

Opis

Rozjaśniacz Indola ma formę bezpyłowego pudru. Pozwala rozjaśnić włosy nawet o 8 poziomów bez niszczenia ich struktury. Formuła Indola Hair-Bond chroni je przed łamliwością i wzmacnia wiązania włókien. Rozjaśniacz świetnie sprawdzi się w domowym zabiegu rozjaśniania.

  • Rozjaśnienie nawet o 8 poziomów
  • Równomierny, chłodny kolor na włosach
  • Zmniejszona łamliwość włókien
  • Bezpyłowa formuła

Rozjaśniacz zawiera nowoczesną formułę Hair-Bond Technology, która zmniejsza zniszczenia zwykle występujące podczas rozjaśniania włosów aż o 90%. Molekuły wzmacniają wiązania wewnątrz włókien, dzięki czemu włosy nie łamią się.

Sposób użycia: Rozjaśniacz mieszać z developerem o wybranym stężeniu (2, 6 lub 9%) w proporcji 1:2. Nakładać na suche, nieumyte włosy. Po upływie czasu działania zemulguj mieszankę przy użyciu ciepłej wody. Następnie dokładnie zmyj produkt i umyj włosy szamponem.

Rezultat: Bezpiecznie rozjaśnione, wzmocnione włosy o jednolitym, bardzo jasnym odcieniu.

Do wykonania zabiegu rozjaśniania niezbędne jest użycie developera o wybranym stężeniu (2, 6 lub 9%).

Indola to wyróżniająca się indywidualizmem i innowacyjnością marka produktów do pielęgnacji i koloryzacji włosów. Indola jest znana na rynku fryzjerskim z chęci inspirowania stylistów fryzur i pobudzania ich kreatywności. Daje odwagę do eksperymentowania w swojej pracy. Marka to także świetny partner biznesowy ze względu na bogatą ofertę doradczo-szkoleniową dedykowaną salonom fryzjerskim.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuRozjaśniacze
Pojemność401 - 500 g
SeriaBlonde Expert

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: