SEBASTIAN PROFESSIONAL DRYNAMIC Suchy szampon do włosów 212ml

Wysyłka już od 7,99 zł

51,99 zł

24,52 zł za 100 ml

Uwaga: Ostatnie sztuki!

Sebastian

0000017149

4015600919795

5

Opis

Opis

Linia produktów Sebastian Professional Form została stworzona z myślą o profesjonalnej pielęgancji i kreatywnej stylizacji różnorodnych fryzur. Pozwala ona podążać za trendami modowymi i fryzjerskimi, a także realizować własne pomysły na kompozycje na włosach bez ich obciążania.

Suchy szampon do częstego używania w zależności od indywidualnych potrzeb. Nie zawiera składnikow drażniących czy obciążających włosy, może być więc stosowany do każdego typu włosów.

  •         Pochłania nadmiar sebum
  •         Wzmacnia włosy i zwiększa ich objętość
  •         Odświeża i rewitalizuje włosy
  •         Ułatwia stylizację fryzury

Specjalny kompleks Recharge Technology opatentowany przez firmę Sebastian Professional zawiera kuliste cząsteczki, które podczas stosowania produktu okalają powierzchnię włosa i zapewniają kontrolę nad fryzurę i jej kształtem.

Sposób użycia: Przed każdym użyciem energicznie wstrząsnąć. Spryskać włosy u ich nasady, a następnie dokładnie rozczesać. W razie potrzeby dokonać stylizacji przy pomocy suszarki.

Rezultat: Wzmocnione, odświeżone i pełne objętości włosy.

Poleca się łączenie pielęgnacji suchym szamponem wraz z innymi produktami z linii Form służącymi stylizacji włosów lub z linii Foundation, która dopełni działanie produktów odpowiednimi składnikami pielęgnacyjnymi.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuSuche szampony
Pojemność201 - 300 ml
Cechy specjalneBez spłukiwania
Rodzaj włosówKażdy rodzaj, Cienkie i delikatne
DziałanieOdświeżające, Unoszące od nasady, Zwiększające objętość
SeriaForm

Produkty powiązane