ARDELL NATURAL LASHES 117 Black Sztuczne rzęsy na pasku

Wysyłka już od 7,99 zł

11,99 zł

11,99 zł za 1 st.

Ardell

0000039981

074764650054

6

Opis

Opis

Rzęsy na pasku Ardell 117 Black są polecane do stosowania na co dzień lub na specjalne okazje. Rzęsy Ardell wyglądają naturalnie i są łatwe w zastosowaniu. 117 Black to model polecany do oczu małych, dużych, głęboko osadzonych i w kształcie migdała.

  • Łatwa aplikacja
  • Lekkość i uczucie komfortu
  • Przezroczysty, niewidoczny pasek
  • Możliwość wielokrotnego użytku
  • Efekt grubych i gęstych rzęs

Model 117 Black ma bardzo gęsto ułożone włoski – z każdego węzełka wychodzi kilka włosków różnej długości. Rzęsy Ardell wykonane są z naturalnych, poddanych sterylizacji ludzkich włosów. Dzięki temu wyglądają naturalnie i dobrze komponują się z własnymi rzęsami. Są także bardzo komfortowe w noszeniu.

Sposób użycia: Oczyścić powiekę i rzęsy. Przymierzyć czy sztuczne rzęsy pasują do naturalnej linii rzęs – jeśli nie, należy je przyciąć. Pasek pokryć cienką warstwą kleju. Odczekać 30 sekund aż klej osiądzie, po czym przykleić sztuczne rzęsy jak najbliżej naturalnej linii rzęs. Delikatnie docisnąć je opuszkami palców.

Rezultat: Czarne, gęste, długie, grube i wyraziste rzęsy.

Do aplikacji rzęs zalecamy użyć jednego z klejów do rzęs Ardell.

Ardell to marka pochodząca ze Stanów Zjednoczonych znana z produktów do stylizacji oczu, w szczególności sztucznych rzęs. W jej ofercie znajdziesz różne kształty i rozmiary rzęs, co pozwoli dobrać je do makijażu w zależności od pożądanego efektu. Ardell to także akcesoria i kosmetyki do upiększania oprawy oczu oraz nowoczesne kleje do rzęs.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuSztuczne rzęsy
Strefa działaniaRzęsy
SeriaNaturalne

Produkty powiązane