ARDELL NATURAL LASHES 108 Demi Black Sztuczne rzęsy na pasku

Wysyłka już od 7,99 zł

11,99 zł

11,99 zł za 1 st.

Ardell

0000039972

074764608109

7

Opis

Opis

Rzęsy na pasku Ardell 108 Demi Black są polecane do stosowania na co dzień lub na specjalne okazje. Rzęsy Ardell wyglądają naturalnie i są łatwe w zastosowaniu. 108 Demi Black to jeden z najpopularniejszych modeli. Jest polecany do oczu małych, okrągłych i w kształcie migdała.

  • Łatwa aplikacja
  • Lekkość i uczucie komfortu
  • Przezroczysty, niewidoczny pasek
  • Możliwość wielokrotnego użytku
  • Efekt długich i gęstych rzęs

Model 108 Demi Black ma włoski różnej długości – krótsze w wewnętrznych kącikach, dłuższe w zewnętrznych. Rzęsy Ardell wykonane są z naturalnych, poddanych sterylizacji ludzkich włosów. Dzięki temu wyglądają naturalnie i dobrze komponują się z własnymi rzęsami. Są także bardzo komfortowe w noszeniu.

Sposób użycia: Oczyścić powiekę i rzęsy. Przymierzyć czy sztuczne rzęsy pasują do naturalnej linii rzęs – jeśli nie, należy je przyciąć. Pasek pokryć cienką warstwą kleju. Odczekać 30 sekund aż klej osiądzie, po czym przykleić sztuczne rzęsy jak najbliżej naturalnej linii rzęs. Delikatnie docisnąć je opuszkami palców.

Rezultat: Czarne, gęste, równomiernie rozłożone i naturalnie wyglądające rzęsy.

Do aplikacji rzęs zalecamy użyć jednego z klejów do rzęs Ardell.

Ardell to marka pochodząca ze Stanów Zjednoczonych znana z produktów do stylizacji oczu, w szczególności sztucznych rzęs. W jej ofercie znajdziesz różne kształty i rozmiary rzęs, co pozwoli dobrać je do makijażu w zależności od pożądanego efektu. Ardell to także akcesoria i kosmetyki do upiększania oprawy oczu oraz nowoczesne kleje do rzęs.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuSztuczne rzęsy
Strefa działaniaRzęsy
SeriaNaturalne

Produkty powiązane