MAKEUP REVOLUTION Ultra Contour Palette Paleta do konturowania twarzy

Wysyłka już od 7,99 zł

31,99 zł

Makeup Revolution

0000042527

5029066059987

12

Opis

Description

Makeup Revolution Ultra Contour Palette to paleta do profesjonalnego konturowania twarzy. Zawiera kolekcję 8 mocno napigmentowanych odcieni: bronzery , róże i rozświetlacze. Paleta idealnie sprawdza się do wymodelowania rysów twarzy, nadania cerze lekkiej opalenizny oraz podkreślenia kości policzkowych. Odcienie pozwalają w naturalny sposób podkreślić policzki i wymodelować kształt twarzy. Odcienie można mieszać ze sobą lub używać osobno. Jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów cery. Paleta zamknięta w eleganckim czarnym pudełku z dużym lusterkiem.

  • Nadaje cerze lekkiej opalenizny
  • Perfekcyjnie podkreśla kości policzkowe
  • Eleganckie, czarne pudełko z dużym lusterkiem
  • 6 pudrów do konturowania
  • 2 rozświetlacze
  • Odcienie można mieszać ze sobą i używać osobno
  • Jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów cery

Paleta składa się z 8 mocno napigmentowanych odcieni do konturowania twarzy. Posiadają one aksamitną konsystencję, dzięki czemu łatwo się rozprowadzają.

Sposób użycia: Jeśli chcemy osiągnąć idealny kształt twarzy, rozjaśniamy środek czoła, brodę i miejsca pod oczami, zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust. Poprzez korygowanie odpowiednich partii należy dążyć do osiągnięcia owalnego kształtu twarzy, który uznawany jest obecnie za idealny. Pamiętaj, żeby rozetrzeć kontury – miejsca muśnięte kosmetykiem nie powinny wyraźnie się odcinać. Jeśli przesadzisz z ilością kosmetyku, zbierz nadmiar gąbką do podkładu lub mocniej się przypudruj.

Rezultat: Naturalnie podkreślone kości policzkowe.

W celu osiągnięcia najlepszych efektów, ze względu na zbliżony skład i właściwości zaleca się stosowanie palety do konturowania twarzy z innymi produktami z tej samej serii.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuBronzery, Paletki
Pojemność11 - 20 g

Opinie

Napisz opinię

MAKEUP REVOLUTION Ultra Contour Palette Paleta do konturowania twarzy

MAKEUP REVOLUTION Ultra Contour Palette Paleta do konturowania twarzy

Produkty powiązane