Dwustronna łyżeczka do usuwania wągrów – podwójna pętla

Wysyłka już od 7,99 zł

4,49 zł

Brak produktu na stanie

0000048102

00008679

Opis

Description

Łyżeczka do usuwania wągrów tak zwana Unny marki Body Toolz służy do pracy przy zaskórnikach i innych zanieczyszczeniach oraz przy kosmetycznym oczyszczaniu twarzy przy podstawie kostnej. Wągry inaczej zwane zaskórnikami to punktowe zmiany skórne stanowiące mieszankę łoju i zrogowaciałego naskórka. Atakują one najczęściej strefę T ( czoło, nos, brodę). Produkt posiada dwie różnej wielkości pętelki. Mniejsza część służy do usuwania zaskórników, zaś większa przeznaczona jest do pozbywania się bardziej problematycznych zmian skórnych. Zabieg przy użyciu łyżeczki jest bezbolesny i pomaga w pozbyciu się zmian skórnych nawet w trudno dostępnych miejscach.

  • Profesjonalny przyrząd do usuwania zaskórników
  • Długość przyrządu: 10,16cm
  • Dwustronna łyżeczka z dwiema pętlami
  • Wykonana ze stali nierdzewnej
  • Wielokrotnego użytku
  • Higienicznie usuwa wągry
  • Łatwa w dezynfekcji
  • Zapobiega powstawaniu blizn na skórze

Łyżeczka do wągrów to metalowa pałeczka o dwóch różnej wielkości końcówkach wykonanych ze stali szlachetnej, dzięki czemu nie uczula i nie rdzewieje. Produkt jest wielokrotnego użytku, dlatego przy regularnej dezynfekcji stosowanie przyrządu jest całkowicie bezpieczne. Pamiętaj, że ręczne wyciskanie zaskórników jest niebezpieczne i prowadzi do stanów zapalnych skóry.

Sposób użycia: Aby z niej skorzystać należy najpierw zmiękczyć skórę, czyli zastosować klasyczną parówkę lub położyć na kilka minut na twarz wilgotną i ciepłą chusteczkę, która otworzy wejścia porów. Zaskórniki usuwamy przykładając pętelkę tak, by znalazł się w środku - delikatnie przyciskamy skórę, co sprawi,że zaskórnik zostanie wyciśnięty do góry. Na koniec należy potraktować twarz środkiem łagodzącym podrażnienia. Po każdym użyciu przyrząd należy zdezynfekować np. spirytusem kosmetycznym, a twarz przemyć tonikiem bezalkoholowym.

Efekt: Bezpiecznie i higienicznie usunięte zaskórniki.

Dane

Dane

Dla kogo?Unisex
Pojemność1 szt.
Strefa działaniaTwarz

Opinie

Napisz opinię

Dwustronna łyżeczka do usuwania wągrów – podwójna pętla

Dwustronna łyżeczka do usuwania wągrów – podwójna pętla

Produkty powiązane