Dwustronna łyżeczka do usuwania wągrów – podwójna pętla

Wysyłka już od 7,99 zł

0000048102

00008679

Opis

Description

Łyżeczka do usuwania wągrów tak zwana Unny marki Body Toolz służy do pracy przy zaskórnikach i innych zanieczyszczeniach oraz przy kosmetycznym oczyszczaniu twarzy przy podstawie kostnej. Wągry inaczej zwane zaskórnikami to punktowe zmiany skórne stanowiące mieszankę łoju i zrogowaciałego naskórka. Atakują one najczęściej strefę T ( czoło, nos, brodę). Produkt posiada dwie różnej wielkości pętelki. Mniejsza część służy do usuwania zaskórników, zaś większa przeznaczona jest do pozbywania się bardziej problematycznych zmian skórnych. Zabieg przy użyciu łyżeczki jest bezbolesny i pomaga w pozbyciu się zmian skórnych nawet w trudno dostępnych miejscach.

  • Profesjonalny przyrząd do usuwania zaskórników
  • Długość przyrządu: 10,16cm
  • Dwustronna łyżeczka z dwiema pętlami
  • Wykonana ze stali nierdzewnej
  • Wielokrotnego użytku
  • Higienicznie usuwa wągry
  • Łatwa w dezynfekcji
  • Zapobiega powstawaniu blizn na skórze

Łyżeczka do wągrów to metalowa pałeczka o dwóch różnej wielkości końcówkach wykonanych ze stali szlachetnej, dzięki czemu nie uczula i nie rdzewieje. Produkt jest wielokrotnego użytku, dlatego przy regularnej dezynfekcji stosowanie przyrządu jest całkowicie bezpieczne. Pamiętaj, że ręczne wyciskanie zaskórników jest niebezpieczne i prowadzi do stanów zapalnych skóry.

Sposób użycia: Aby z niej skorzystać należy najpierw zmiękczyć skórę, czyli zastosować klasyczną parówkę lub położyć na kilka minut na twarz wilgotną i ciepłą chusteczkę, która otworzy wejścia porów. Zaskórniki usuwamy przykładając pętelkę tak, by znalazł się w środku - delikatnie przyciskamy skórę, co sprawi,że zaskórnik zostanie wyciśnięty do góry. Na koniec należy potraktować twarz środkiem łagodzącym podrażnienia. Po każdym użyciu przyrząd należy zdezynfekować np. spirytusem kosmetycznym, a twarz przemyć tonikiem bezalkoholowym.

Efekt: Bezpiecznie i higienicznie usunięte zaskórniki.

Dane

Dane

Dla kogo?Unisex
Pojemność1 szt.
Strefa działaniaTwarz

Opinie

Napisz opinię

Dwustronna łyżeczka do usuwania wągrów – podwójna pętla

Dwustronna łyżeczka do usuwania wągrów – podwójna pętla