SIBEL Czarna szczotkagumowa

Wysyłka już od 7,99 zł

30,29 zł

Sibel

0000048639

5412058804694

30

Opis

Description

Gumowa szczotka do zamiatania idealna do salonu fryzjerskiego, gabinetu kosmetycznego, salonów psiej urody, a także dla domu - jej antystatyczne właściwości sprawiają, że dokładnie zbiera włosy, sierść, kurz, rozsypany proszek i inne, przy czym nie kurzy się przy tym jak z tradycyjnej miotły. Ze względu na swoje właściwości miotła jest optymalnym rozwiązaniem dla alergików i osób wrażliwych na kurz i sierść.

  • Gumowa
  • Antystatyczna
  • Czarna
  • Dokładnie zbiera wszystkie włosy
  • Łatwa do utrzymania w czystości
  • Polecana dla alergików
  • Nie kurzy się

Szczotka jest wykonana z antystatycznego materiału przez co, nie elektryzuje się (włosy i sierść nie przykleją się). Bardzo łatwa do utrzymania w czystości. 

Sposób użycia: W każdej chwili możesz umyć miotłę pod bieżącą wodą. Zmyjesz w ten sposób wszystkie zabrudzenia, a miotła będzie wyglądać, jak nowa. Zanim zaczniesz ponownie zamiatać poczekaj, aż miotła będzie sucha.

Rezultat: Przyrząd ten pomaga utrzymać porządek w salonie fryzjerskim.

Najlepsze efekty osiągniesz stosując szczotkę gumową z innymi akcesoriami marki Sibel.

Profesjonalne akcesoria fryzjerskie stanowią niezbędną podstawę podczas pracy salonu fryzjerskiego. Dzięki nim zabiegi przebiegają sprawnie, bezpiecznie i komfortowo zarówno dla specjalisty, jak i dla klienta. Zapewniają także skuteczność przeprowadzanych zabiegów pielęgnacyjnych i stylizacyjnych. Marka Sibel jest ekspertem w dziedzinie profesjonalnych, wysokiej jakości akcesoriów fryzjerskich.

Dane

Dane

Dla kogo?Unisex
Rodzaj produktuRóże
Pojemność1 szt.
Rodzaj włosówKażdy rodzaj

Opinie

Napisz opinię

SIBEL Czarna szczotkagumowa

SIBEL Czarna szczotkagumowa

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: