REDKEN ALL SOFT Szampon przeznaczony do pielęgnacji włosów suchych i łamliwych 300ml

REDKEN ALL SOFT Szampon przeznaczony do pielęgnacji włosów suchych i łamliwych 300ml Zobacz większe

0000049608

Wyjątkowo skuteczny szampon, nagrodzony wieloma nagrodami, przeznaczony do pielęgnacji suchych włosów skłonnych do nadmiernej łamliwości i kruchości. Szampon zwiększa łatwość układania włosów, przywraca blask i wrażenie płynności ruchu fryzury.

Więcej szczegółów

Ostatnie sztuki

46,99 zł

Ostatnie egzemplarze!

 

Wyjątkowo skuteczny szampon, nagrodzony wieloma nagrodami, przeznaczony do pielęgnacji suchych włosów skłonnych do nadmiernej łamliwości i kruchości. Szampon zwiększa łatwość układania włosów, przywraca blask i wrażenie płynności ruchu fryzury. Zawiera ekskluzywny system odżywiania oraz rozświetlający kompleks Silk-Luxe. Szampon delikatnie oczyszcza i zmiękcza włosy, zapewniając łatwość w układaniu i połysk. Kosmetyk jest jednym z 14 światowych bestsellerów wśród produktów firmy Redken.

  • Zwiększa łatwość układania włosów
  • Przywraca blask
  • Zapewnia płynność ruchu fryzury
  • Zawiera ekskluzywny system odżywiania
  • Posiada rozświetlający kompleks
  • Delikatnie oczyszcza
  • Zmiękcza i intensyfikuje połysk
  • Kondycjonuje włosy
  • Bogactwo naturalnych składników

Szampon zawiera wzbogacony Kompleks Keratynowy oraz innowacyjną sieć połączeń proteinowych, które naprawiają uszkodzenia włosów i sprawiają, że fryzura wygląda coraz bardziej zdrowo i lśniąco z każdym kolejnym użyciem.

Sposób użycia: Delikatnie wmasuj w wilgotne włosy i spłucz. W razie potrzeby powtórzyć czynność.

Rezultat: Piękniejsze, zdrowsze, bardziej podatne na układanie włosy z każdym kolejnym użyciem.

W celu osiągnięcia najlepszych efektów, ze względu na zbliżony skład i właściwości zaleca się stosowanie szamponu wraz z innymi kosmetykami z serii All soft.

Amerykańska marka Redken oferuje ekskluzywne preparaty do pielęgnacji włosów już od 1960 roku. Kosmetyki posiadają kwaśne pH, by nie podrażniać skóry głowy, a ich formuły oparte są na technologia białka, które jest podstawowym budulcem włosów. Preparaty z profesjonalnej gamy All Soft rozplątują włosy i naprawiają powstałe na łusce uszkodzenia.

 
Działanie Nabłyszczanie
Rodzaj włosów Suche i zniszczone
Sposób użycia Do Spłukiwania
Pojemność od 251 - 500 ml

Produkty powiązane

Produkty, które również mogą Cię interesować: 30