KERASTASE DISCIPLINE Balsam dyscyplinujący włosy 200ml

KER DISCIPLINE FONDANT FLUIDEALISTE 200 ML Zobacz większe

0000045566

Kerastase Discipline Fondant Fluidealiste to balsam dyscyplinujący włosy. Linia Kerastase Discipline to produkty do włosów niezdyscyplinowanych i puszących się.

Więcej szczegółów

Bardzo dużo

88,99 zł

 

Kerastase Discipline Fondant Fluidealiste to balsam dyscyplinujący włosy. Linia Kerastase Discipline to produkty do włosów niezdyscyplinowanych i puszących się.

  • Nadaje włosom aksamitną gładkość
  • Zamyka łuski włosów chroniąc je przed puszeniem
  • Przywraca lekkość i płynność ruchu
  • Ułatwia układanie włosów

Morpho-Keratine Complex dzięki zawartości aminokwasów i pochodnych białka pszenicy regeneruje osłabione partie włosów. Polimery tworzą na włosach ochronną warstwę hydrofobową, która zapewnia odporność na wilgoć i chroni przed puszeniem. Dodatkowo lipidy wzmacniają kondycję włosów chroniąc je przed uszkodzeniami.

Sposób użycia: Balsam nałożyć na umyte, osuszone ręcznikiem włosy. Rozprowadzić na całej ich długości. Pozostawić na 1-2 minuty, po czym dokładnie spłukać.

Rezultat: Doskonale wygładzone, odporne na puszenie, zdyscyplinowane włosy.

Rekomendujemy jednoczesne stosowanie pozostałych produktów z linii Discipline w celu uzupełnienia pielęgnacji włosów.

Linia produktów Kerastase Discipline została opracowana z myślą o pielęgnacji włosów kręconych i trudnych do ułożenia. Kerastase to popularna marka profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów, której luksusowe produkty poprawią kondycję i wizualnie upiększą każdy ich rodzaj. Instytuty Kerastase są rozmieszczone w wielu krajach świata oferując klientom unikalną, spersonalizowaną pielęgnację.

 
Rodzaj włosów Puszące się, Suche i zniszczone
Pojemność do 250ml

Produkty powiązane

Produkty, które również mogą Cię interesować: 30