INVISIBOBBLE NANO Gumki do włosów Pretzel Brown 3szt.

INVISI BOBBLE NANO PRETZEL BROWN Zobacz większe

0000051580

Gumki do włosów Invisibobble Nano mają mniejszy rozmiar niż model Original. Invisibobble Nano służą do związywania mniejszych partii włosów i tworzenia upięć.

Więcej szczegółów

Ostatnie sztuki

10,18 zł

Ostatnie egzemplarze!

 

Gumki do włosów Invisibobble Nano mają mniejszy rozmiar niż model Original. Invisibobble Nano służą do związywania mniejszych partii włosów i tworzenia upięć.

  • 3 szt. w zestawie
  • Kolor brązowy
  • Pozwalają podzielić włosy na mniejsze sekcje
  • Polecane do upięć, koków i warkoczy
  • Nie plączą, nie ciągną i nie wyrywają włosów
  • Nie pozostawiają śladów noszenia na włosach

Gumki wykonane są z bardzo trwałego materiału. Jego wysoka elastyczność powoduje, że nawet rozciągnięte wracają do swojego pierwotnego kształtu. Dzięki temu mogą być długo użytkowane. Gumka dobrze dopasowuje się do włosów i po jej zdjęciu na włosach nie pozostają ślady ani zagniecenia. Dodatkowo Invisibobble może pełnić rolę ozdobnej bransoletki.

Rezultat: Bezpiecznie upięte, ochronione włosy o zachowanej naturalnej strukturze.

Polecamy zapoznanie się z pozostałą ofertą Invisibobble – mieszaj i łącz kolory w zależności od własnych upodobań.

Invisibobble to producent rewolucyjnych gumek do włosów. Pomysł na projekt pojawił się w odpowiedzi na dyskomfort i negatywne skutki dla kondycji włosów spowodowane noszeniem tradycyjnych gumek do włosów. Inspirację dla twórców stanowił kształt…kabla telefonicznego. Invisibobble przebojem zdobyło rynki kosmetyczne na całym świecie. Dzięki szerokiej ofercie kolorystycznej każdy znajdzie coś dla siebie.

Produkty powiązane

Produkty, które również mogą Cię interesować: 30