HERMES Terre d’Hermes woda toaletowa 50ml

Wysyłka już od 7,99 zł

Hermes

0000036966

3346131400041

0

Opis

Opis

Terre d’Hermes to zapach dla mężczyzn, w którym dominują nuty drzewne, korzenne i cytrusowe. Kompozycję Terre d’Hermes wyróżnia delikatność i subtelność.

Elegancki, subtelny, naturalny.               

Górną nutę zapachu tworzą świeże, orzeźwiające cytrusy. Serce kompozycji to różana woń pelargonii przełamana ostrym pieprzem. W bazie znajdują się nuty drzewne (cedr), korzenne (wetyweria i paczula) oraz pudrowe (benzoes).

Nuta głowy: grejpfrut, pomarańcza

Nuta serca: pieprz, pelargonia

Nuta bazy: drewno cedrowe, paczula, wetyweria, benzoes

Zapach został opracowany, by podkreślić jednoczesną siłę i wrażliwość męskiej natury. Jest elegancki i wyrafinowany, podobnie jak inne perfumy w ofercie marki. Ma klasyczny, prosty flakon.

Woda toaletowa (EDT – eau de toilette) zawiera 5-10% olejków zapachowych. Ma delikatniejszy aromat niż woda perfumowana i krócej utrzymuje się na skórze. To stężenie najczęściej pojawia się w zapachach męskich.

Hermes to synonim luksusu i wyrafinowania. Ta francuska marka została założona w 1837 roku. Na początku jej działalność opierała się na produkcji elementów wyposażenia do jazdy konnej. W kolejnych dekadach do oferty stopniowo dołączały inne akcesoria skórzane, m. in. torby, walizki, zegarki i biżuteria. Pierwsze perfumy Hermes wprowadzono na rynek w latach 50. ubiegłego wieku

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niego
Rodzaj produktuWody perfumowane
Pojemność41 - 50 ml
Nuty zapachoweOwocowe & słodkie, Kwiatowe

Produkty powiązane