HERMES Un Jardin Sur Le Toit woda toaletowa 30ml

Wysyłka już od 7,99 zł

157,74 zł

525,80 zł za 100 ml

Uwaga: Ostatnie sztuki!

Hermes

0000053786

3346132400705

1

Opis

Opis

Un Jardin Sur Le Toit to zapach dla kobiet i mężczyzn, w którym dominują nuty aromatyczne, świeże, zielone i owocowe. Kompozycja Un Jardin Sur Le Toit jest inspirowana zapachami ogrodu.

Subtelny, harmonijny, rześki.

Górną nutę zapachu tworzą słodkie owoce przełamane wonią świeżej trawy. Serce kompozycji to aromaty kwiatów i świeżych ziół. W bazie wyczuwalny jest drzewny, przydymiony zielony aromat.

Nuta głowy: czerwone jabłko, gruszka, trawa

Nuta serca: róża, magnolia, bazylia, rozmaryn

Nuta bazy: zielone nuty kompostu

Flakon zapachu ma ciepłe, jasnozielone elementy, które nawiązują do bujnej roślinności ogrodowej. Kompozycja inspirowana jest roślinnością wiszącego ogrodu znajdującego w centrum Paryża na dachu głównej siedziby marki Hermes.

Woda toaletowa (EDT – eau de toilette) zawiera 5-10% olejków zapachowych. Ma delikatniejszy aromat niż woda perfumowana i krócej utrzymuje się na skórze. To stężenie najczęściej pojawia się w zapachach męskich.

Hermes to synonim luksusu i wyrafinowania. Ta francuska marka została założona w 1837 roku. Na początku jej działalność opierała się na produkcji elementów wyposażenia do jazdy konnej. W kolejnych dekadach do oferty stopniowo dołączały inne akcesoria skórzane, m. in. torby, walizki, zegarki i biżuteria. Pierwsze perfumy Hermes wprowadzono na rynek w latach 50. ubiegłego wieku.

Dane

Dane

Dla kogo?Unisex
Rodzaj produktuWody toaletowe
Pojemność21 - 30 ml
Nuty zapachoweOwocowe & słodkie, Świeże