SEXY HAIR STYLE Hard Up Bardzo mocny żel do stylizacji włosów 500ml

Wysyłka już od 7,99 zł

Sexy Hair

0000015214

646630013012

0

Opis

Description

Żel do stylizacji Sexy Hair Hard Up bardzo mocno utrwala i nabłyszcza włosy. Żel Sexy Hair umożliwia tworzenie różnych fryzur – od gładkich po zmierzwione. Jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów. Dzięki niemu fryzura utrzyma się przez cały dzień.

  • Utrwala włosy na najwyższym poziomie
  • Nadaje im mocny połysk
  • Pozwala na tworzenie różnych struktur
  • Nie pozostawia śladów na włosach

Zawiera naturalne składniki rozświetlające i nabłyszczające włosy – mikę i dwutlenek tytanu. Dwutlenek tytanu dzięki zdolności odbijania światła jest także naturalnym filtrem przeciwsłonecznym.

Sposób użycia: Żel zaaplikować na suche lub wilgotne włosy i modelować je wedle uznania. Stosowany na wilgotne włosy pozwala wyrzeźbić fryzurę i nadać jej gładkie wykończenie. Stosowany na włosy suche pozwala uzyskać efekt zmierzwionej, potarganej fryzury.

Rezultat: Bardzo trwała, lśniąca, wyrazista fryzura.

Rekomendujemy jednoczesne stosowanie pozostałych produktów Sexy Hair dostosowanych do potrzeb włosów w celu uzupełnienia codziennej pielęgnacji i stylizacji.

Sexy Hair to amerykańska marka fryzjerska, która istnieje na rynku od 1999 roku. Jej produkty od początku wyróżniają się na tle innych producentów. Pozwalają podkreślić atuty każdej kobiety – zwiększyć objętość włosów, uwydatnić ich strukturę, nadać im wyrazistość. Sexy Hair zachęca do wyrażania własnego stylu poprzez fryzurę oraz zabawy formą.

Dane

Dane

Dla kogo?Unisex
Rodzaj produktuŻele
Pojemność401 - 500 ml
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
DziałanieModelujące, Stylizujące
WykończenieBłyszczące
Stopień utrwaleniaBardzo mocny

Opinie

Napisz opinię

SEXY HAIR STYLE Hard Up Bardzo mocny żel do stylizacji włosów 500ml

SEXY HAIR STYLE Hard Up Bardzo mocny żel do stylizacji włosów 500ml

Produkty powiązane