AMERICAN CREW CLASSIC Firm Hold Stylinggel Żel mocno utrwalający włosy 250ml

Wysyłka już od 7,99 zł

35,99 zł

14,40 zł za 100 ml

American Crew

0000005801

8007376009813

18

Opis

Description

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów dla mężczyzn stanowią wyodrębniony segment rynku fryzjerskiego. Rozpoznawalnym jego przedstawicielem jest luksusowa marka produktów American Crew stworzona w Stanach Zjednoczonych ponad 20 lat temu, która czerpie inspiracje ze stylu ikon amerykańskiej popkultury. Jest ona w stanie spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Żel przeznaczony do codziennej stylizacji włosów dla mężczyzn. Pozwala utrwalić fryzurę na cały dzień. Odpowiedni do stosowania przy każdym typie włosów. Nie zawiera alkoholu, przez co zapewnia delikatną, nieobciążającą pielęgnację.

  • Duży poziom utrwalenia włosów
  • Pogrubienie i większa objętość
  • Wysoki połysk fryzury
  • pH dostosowane do włosów i skóry głowy

Dzięki zawartości kompleksu polimerowego żel wyjątkowo mocno, lecz elastycznie podtrzymuje fryzurę i zachowuje ją w nadanym początkowo kształcie bez względu na warunki dookoła. Dodatkowo zawarte składniki aktywne zapobiegają wysuszaniu się włosów utrzymują stały, odpowiedni poziom nawilżenia.

Sposób użycia: Żel nałożyć na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy. Rozprowadzić od ich nasady aż po końce układając fryzurę wedle uznania. Zostawić do naturalnego wyschnięcia.

Efekt: Doskonale utrwalona, nawilżona, lśniąca fryzura.

Polecamy jednoczesne stosowanie innych składników do stylizacji lub pielęgnacji włosów American Crew dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niego
Rodzaj produktuŻele
Pojemność201 - 300 ml
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
DziałanieModelujące, Stylizujące
WykończenieNaturalne
Stopień utrwaleniaMocny
SeriaCLASSIC

Opinie

Napisz opinię

AMERICAN CREW CLASSIC Firm Hold Stylinggel Żel mocno utrwalający włosy 250ml

AMERICAN CREW CLASSIC Firm Hold Stylinggel Żel mocno utrwalający włosy 250ml

Produkty powiązane